Opis grupy

Jesteśmy Misiami, wspaniałymi 4-latkami,

do przedszkola uczęszczamy już drugi rok.

Nasze panie, to panie Ole,

jedną dobrze już znamy, drugą chętnie poznamy.

Jest z nami jeszcze pani Magda,

której szklaneczki rozkładać chętnie pomagamy.

Znamy się już dosyć dobrze,

lubimy wspólne “gotowanie” i autami jeżdżenie.

Rysować, malować, tańczyć i śpiewać również lubimy.

Po angielsku kilka słów nawet “skleimy”.

Nasza nowa sala jest piękna, kolorowa,

na niejednej półeczce już gra się chowa.

Uczymy się grać... - to nie lada gratka dla każdego “małego” niedźwiadka.

A ponad wszystko nasz Baśniowy ogród cenimy;

tu zjeżdżalnie, piaskownice i pociąg lubimy.

Dbamy o siebie i o naszą salę wspaniale.

W toalecie również już dajemy radę.

Czasem przy rozstaniu z Tobą mój drogi rodzicu,

łezka po policzku spłynie,

ale nie martw się, mija po chwili,

 bawię się tu wspaniale…

Zdobywać nowe umiejętności pomagają nam również

pakiety edukacyjne wydawnictwa WSiP “Drużyna Marzeń”.