-
Lokalizacja
Opis grupy
Grupa „MISIE” to fajne dzieciaki co pomysły i siły mają. Chętnie
brykają , bawią się i konstruują z klocków różne budowle ,
a wyścigi jak na prawdziwym torze. Misie mają już 4 latka.
Pracują z nami panie mgr Dorota M., (mgr Beata Czysz -
zastępstwo), mgr Anna K. Pomaga nam pani Małgorzata K. -
woźna oddziałowa, która dba o porządek w sali i smaczne
posiłki.
4 latki to energiczne, ciekawe świata dzieci, które są otwarte
na nowe przygody i chętnie nawiązują relacje z innymi. To
okres wzmożonego rozwoju – dzieci zaczynają lepiej rozumieć
przyczyny i skutki, zadają wiele pytań i opowiadają historie.
Grupa 4-latków to zespół indywidualności, które współpracują
podczas zabaw i zajęć, rozwijając w ten sposób umiejętności
społeczne, ruchowe i poznawcze.
Jesteśmy ciekawi świata, lubimy bajki, opowieści i teatrzyki
oraz zabawę na świeżym powietrzu. Interesujemy się wszystkim,
co nas otacza. Chętnie uczymy się wierszy, rymowanek i
piosenek podpartych ruchem i tańcem. Uczymy się myśleć,
mówić, słuchać i rozumieć. Mimo, iż różnimy się od siebie, to
tworzymy fajny i zgrany zespół. Lubimy wspólnie spędzać czas
na nauce i zabawie. Po dniu wypełnionym aktywnością
odpoczywamy, słuchając muzyki relaksacyjnej lub bajek
terapeutycznych.