Opis grupy

 

Jesteśmy grupa „Biedronki” . W naszej grupie „uczymy się bawiąc i bawimy ucząc”. Wszystkie nasze
działania skierowane są do poznania świata, dostrzeżenia innych. W czasie zajęć śpiewamy,
tańczymy, wyklejamy, malujemy, liczymy. Kreatywnie i dzielnie pełnimy dyżury. Wspólnie staramy
się, aby każdy dzień w przedszkolu był radosny, pogodny, ciekawy a przede wszystkim bezpieczny.