Dyżur wakacyjny

Karta zgłoszenia dziecka do przedszkola w okresie wakacyjnym

W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania jednostek oświatowych ze względu na  COVID-19 wymusza się dokonywanie zmian w organizacji pracy przedszkola, także w miesiącach wakacyjnych tj.lipcu i sierpniu 2020r.
Przedszkole Nr 150 "Baśniowy Dom" będzie czynne w terminie od 1 lipca 2020 do 31 lipca 2020 roku oraz od 20 do 31 sierpnia 2020 roku.  Opieką będą objęte wyłącznie dzieci uczęszczające do naszego przedszkola w związku z maksymalnym zabezpieczeniem zdrowia dzieci, rodziców i pracowników.

Od 03 do 19 sierpnia 2020roku nie będzie możliwości zapisania dziecka do innego przedszkola.

W tym roku nie będzie również elektronicznego zapisywania dzieci na „dyżur” wakacyjny.

Zgodnie z wytycznymi przeciwepidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 4 czerwca 2020 r. dla przedszkoli, w okresie wakacyjnym możemy przyjąć ograniczoną liczbę dzieci i nadal będą obowiązywały dotychczasowe procedury bezpieczeństwa dostępne dla Państwa na stronie internetowej naszej placówki.

Aby zapisać dziecko na okres wakacyjny w wyznaczonym terminie funkcjonowania przedszkola należy wypełnić: „Kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola w okresie wakacyjnym” zamieszczoną w załączniku i przesłać skanem na adres e-mail p150@poznan.interklasa.pl lub dostarczyć do przedszkola zachowując określone procedury bezpieczeństwa do dnia 19 czerwca 2020r.

O wszelkich zmianach będziemy informować Państwa na stronie internetowej przedszkola, informacje udzielane będą również
w sekretariacie lub pod numerem telefonu:  61 877 91 31.