LEŚNE DUSZKI to grupa pięciolatków. Liczy 27 dzieci, wśród których jest 10 dziewczynek i 17 chłopców.

Wychowawczyniami są: mgr Aleksandra Wołek i mgr Dorota Matysiak.

O porządek w sali i smaczne posiłki dba Pani Małgorzata Kuprynowicz.

Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, ciekawe świata i aktywne zarówno podczas zabaw jak i zajęć. Chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie, są koleżeńskie i samodzielne. Wychowankowie bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą zarówno w sali jak i w ogródku przedszkolnym, zajęciami edukacyjnymi i zajęciami dodatkowymi, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy.  Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności. Przed nimi bowiem ważne wyzwanie – wkroczenie w świat liter i liczb. Pomocne w tym zakresie jest wykonywanie zadań w kartach pracy z pakietu „Drużyna Marzeń” wydawnictwa WSiP. Z radością i wiarą we własne możliwości sprostają wszystkim wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.