MAMO,TATO WOLĘ WODĘ!

Program edukacyjny „Mamo, tato, wolę wodę!” został zainicjowany przez Żywiec Zdrój S.A. w 2009 roku, w trosce o zdrowy rozwój najmłodszych. Jest to jeden z największych programów edukacyjnych skierowanych do przedszkoli w Polsce. Jego celem jest podkreślenie roli wody w codziennej diecie oraz wspieranie rodziców w kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych u dzieci. Dzięki materiałom edukacyjnym opracowanym przez ekspertów dzieci odkrywają poprzez zabawę fascynujący świat wody. Podczas zajęć przedszkolaki mają okazję poznać zasady zdrowego żywienia, poszerzyć swoją wiedzę na temat roli wody w przyrodzie oraz dowiedzieć się więcej o jej właściwościach, zastosowaniach i sposobach oszczędzania.

W trakcie 8 edycji programu dzieci poznają nowe przygody Zosi i Krzysia, którzy wraz ze Zdrojkiem przekazują cenną wiedzę o wodzie, jej roli w przyrodzie i życiu człowieka. Niezłomni bohaterzy pomagają  każdemu dziecku zostać Wodnym Superbohaterem obdarzając je mocą Wiedzy!