OFERTA EDUKACYJNA

Każdego dnia odbywają się ciekawe zajęcia dydaktyczne oparte na nowoczesnych  metodach i formach pracy, zapewniające  wychowankom atrakcyjny, twórczy i aktywny sposób na osiąganie sukcesów rozwojowych. Oferta programowa naszego przedszkola uwzględnia wszechstronny rozwój osobowości małego dziecka – intelektualny, fizyczny, społeczny i twórczy.

Pracujemy na programach wychowania przedszkolnego dostosowanych do potrzeb, możliwości oraz zainteresowań naszych dzieci. Zapewniających pełną realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz przygotowanie dzieci do podjęcia nauki w szkole,  jak i na programach autorskich oraz projektach edukacyjnych opracowanych przez nasze nauczycielki.

Dzieci są również  uczestnikami wydarzeń kulturalnych  organizowanych na terenie placówki: wernisaże,  przedstawienia teatralne, muzyczne, spotkania z ciekawymi ludźmi, wycieczki oraz różnorodne imprezy i uroczystości. Każdego roku bierzemy  udział w  wybranych akcjach  oraz ogólnopolskich programach edukacyjnych oraz  profilaktycznych.