Grupa  „Biedronki”  liczy 25 dzieci, które w ciągu całego roku będą aktywnie przygotowywać się do rozpoczęcia edukacji w szkole podstawowej.  Wychowawczyniami grupy są: mgr Małgorzata Rutkowska - dyrektor przedszkola, mgr Sandra Kujawa oraz mgr Agnieszka Leszczyńska. Nieocenioną pomoc niesie nam również p. Kasia Markiewicz.

Oddział liczy 25 dzieci. Biedronki chętnie przekraczają próg swojego "Baśniowego Domu". Zawsze gotowi, by poznawać świat przez naukę i zabawę! Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz aktywnościami na świeżym powietrzu bo w "Baśniowy Domu" dzieją się cuda.

W bieżącym roku będziemy poszerzać naszą wiedzę oraz zdobywać nowe umiejętności, a także aktywnie przygotowywać się do rozpoczęcia edukacji w szkole podstawowej.