Biedronki to grupa dzieci 5-6 letnich. Uczęszcza do niej 8 chłopców oraz 9 dziewczynek. Wychowawczynie grupy to mgr Beata Czysz oraz mgr Marta Wojciechowska-Jeleń. Pomaga nam Pani Małgorzata Walkowiak.

Jesteśmy grupą ciekawą świata- wszystko nas interesuje. W końcu część z nas niedługo pójdzie do szkoły. Mamy też duże poczucie humoru i lubimy się śmiać. Ponieważ tworzymy zróżnicowany skład,królują u nas zarówno zabawy konstrukcyjne, jak i w domku dla lalek. Codziennie otwieramy salon spa :) Podczas zabawy tworzymy ciekawe budowle z klocków i uruchamiamy swoją wyobraźnię w czasie wykonywania prac plastycznych. Chętnie bierzemy udział we wszelkich aktywnościach sportowych, matematycznych, teatralnych i muzycznych.

Każdego dnia w przedszkolu robimy mnóstwo interesujących rzeczy. Uczymy się liczyć, poznajemy litery i próbujemy składać je w proste wyrazy, malujemy,śpiewamy, tańczymy i słuchamy czytanych książek. Chodzimy na spacery i jeździmy w nowe dla nas miejsca. Obchodzimy swoje urodziny i pamiętamy o wszystkich ważnych uroczystościach. Na co dzień korzystamy z pakietu edukacyjnego „Między nami emotkami” i dzięki temu możemy jeszcze bardziej wgłębić się w nasze uczucia

W przedszkolu czujemy się jak w domu, w końcu to nasz Baśniowy Dom :)