Zajęcia adaptacyjne

dla najmłodszych dzieci przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2020/2021.

Z ogromną przyjemnością zapraszamy najmłodsze dzieci, które z dniem 1 września rozpoczną naukę w naszym przedszkolu, na zajęcia adaptacyjne
26, 27 i 28 sierpnia w godzinach od 10.00 do 11.00.

W związku z panującym reżimem sanitarnym informujemy, że:

1. Z jednym dzieckiem może przyjść jeden rodzic/opiekun.

2. Rodzic/opiekun ma założoną maseczkę i na dezynfekuje ręce na prośbę pracownika przedszkola.

3. Rodzic/opiekun posiada przy sobie długopis w celu wypełnienia dokumentów na nowy rok szkolny.

4. Wejście na teren przedszkola, tym samym na zajęcia adaptacyjne, będzie udostępnione przez ogród, a następnie przez taras bezpośredni do sali grupy 1. Prosimy o przyniesienie obuwia na zmianę dla dzieci.

5. Przed wejściem do sali zabaw, rodzic/opiekun w wyznaczonym miejscu, przebiera dziecku buty i przekazuje dziecko pod opiekę pracownika przedszkola.

6. Rodzic/ opiekun nie wchodzi do sali, pozostaje na tarasie (drzwi do sali podczas zajęć będą otwarte).

7. Po zajęciach – pracownik przedszkola, przekazuje dziecko pod opiekę rodzica/opiekuna, który przebiera dziecku buty i oddala się z nim z terenu przedszkola przez ogród.